Nabór na Studia Podyplomowe Marketing na Rynku Farmaceutycznym

Zdobądź praktyczne umiejętności, poszerzaj wiedzę

i rozwijaj kompetencje potrzebne na rynku farmaceutycznym!

W związku z dużym zainteresowaniem tematyką i rolą marketingu na rynku farmaceutycznym, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w nowych studiach podyplomowych „Marketing na rynku farmaceutycznym”.

Trwa obecnie nabór na I edycję. Pierwszy zjazd planowany jest na początek II semestru w roku akademickim 2019/2020 r. (4-5 kwietnia 2020 r.) Zachęcamy jednak do rekrutacji, decyduje kolejność zgłoszeń! Mamy jeszcze tylko kilka wolnych miejsc.

Program studiów  skierowany jest do farmaceutów, przedstawicieli firm i hurtowni farmaceutycznych, osób planujących swoją przyszłość zawodową w obszarze zarządzania na rynku farmaceutycznym i w opiece zdrowotnej oraz lekarzy i osób związanych z tematyką marketingu na rynku farmaceutycznym.

Zajęcia prowadzone są w trybie niestacjonarnym i trwają II semestry. Kadra dydaktyczna to renomowani wykładowcy akademiccy oraz doświadczeni menadżerowie z firm farmaceutycznych, którzy w nowoczesny i atrakcyjny sposób wprowadzą Państwa w tematykę marketingu w tej właśnie branży.

Absolwenci naszego kierunku otrzymują dyplom ukończenia studiów podyplomowych Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, certyfikujący pozyskaną wiedzę i umiejętności praktyczne.

Współczesny rynek pracy wymaga ciągłego dokształcania i rozwoju, dlatego też studia na tym kierunku podniosą Państwa kwalifikacje, pozwolą na efektywne realizowanie zadań dedykowanych menagerom i kierownikom rynku farmaceutycznego oraz zwiększą Państwa konkurencyjność na rynku pracy.

Koszt studiów to 4900 zł (opłata za dwa semestry, istnieje możliwość płatności w dwóch ratach).

» http://podyplomowe.ump.edu.pl/pl/kierunki/marketing-na-rynku-farmaceutycznym
» https://www.facebook.com/Marketing-na-Rynku-Farmaceutycznym-Studia-Podyplomowe-417088265555117/

Zapraszamy do udziału w naszym programie!