< Cofnij

Trwa nabór na Podyplomowe Studia Marketing na Rynku Farmaceutycznym

Zdobądź praktyczne umiejętności, poszerzaj wiedzę
i rozwijaj kompetencje potrzebne na rynku farmaceutycznym


W związku z dużym zainteresowaniem tematyką i stale rosnącym znaczeniem marketingu na rynku farmaceutycznym, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zaprasza do udziału w I edycji Studiów Podyplomowych „Marketing na rynku farmaceutycznym”.

Rekrutacja trwa do 15 grudnia 2019 r., a pierwszy zjazd planowany jest na początek lutego 2020 r.

Program studiów jest skierowany do farmaceutów, przedstawicieli firm i hurtowni farmaceutycznych, osób planujących swoją przyszłość zawodową w obszarze zarządzania na rynku farmaceutycznym i w opiece zdrowotnej oraz lekarzy i osób związanych z tematyką marketingu na rynku farmaceutycznym.

Zajęcia prowadzone są w trybie niestacjonarnym i trwają II semestry (styczeń 2020-listopad 2020). Kadra dydaktyczna to uznani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem akademickim, rynkowym i managerskim, którzy w nowoczesny i atrakcyjny sposób przedstawią treści programowe dostosowane do wymagań rynkowych.

Po obronie pracy dyplomowej otrzymacie Państwo dyplom ukończenia studiów podyplomowych certyfikujący pozyskaną wiedzę i umiejętności praktyczne. Będzie on uprawniać do efektywnego realizowania zadań dedykowanych menagerom i kierownikom rynku farmaceutycznego. Umożliwi skuteczne aplikowanie o pracę oraz podniesie Państwa kwalifikacje w aktualnym miejscu pracy.

Koszt studiów to 4900 zł/osoba (istnieje możliwość płatności w II ratach).

» http://podyplomowe.ump.edu.pl/pl/kierunki/marketing-na-rynku-farmaceutycznym
» https://www.facebook.com/search/top/?q=marketing%20na%20rynku%20farmaceutycznym%20-%20studia%20podyplomowe&epa=SEARCH_BOX

Zapraszamy do udziału w kursie!