23rd International Congress of Young Medical Scientists

Data wydarzenia: 25 maja 2023

Baner

Zarząd Studenckiego Towarzystwa Naukowego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu ma niesamowity zaszczyt zaprosić studentów, absolwentów (do trzech lat od ukończenia studiów) oraz doktorantów na 23. edycję International Congress of Young Medical Scientists! Konferencja zawsze była niepowtarzalną okazją do międzynarodowej wymiany doświadczeń naukowych, rozwijania swoich kompetencji oraz umiejętności podczas warsztatów praktycznych. Na uczestników konferencji czeka wiele inspirujących wykładów znamienitych osób z kraju i zagranicy, wartościowe nagrody naukowe oraz bogaty social program.

Wydarzenie ma charakter międzynarodowy, zrzeszając co roku około 300 studentów. W ramach konferencji odbędą się sesje studenckie, sesja doktorantów, warsztaty oraz sesja plenerowa - Golden Session. Studenci będą mieli możliwość zaprezentowania prac oryginalnych w aż 11 sesjach tematycznych oraz 6 sesjach przypadków klinicznych. Najlepsze prace zostaną zakwalifikowane do Golden Session, gdzie laureaci otrzymują nagrody pieniężne. Podczas 22. edycji ICYMS nagrody zostały zasponsorowane przez Wielkopolską Izbę Lekarską.

Kongres odbędzie się pomiędzy 25 a 27 maja 2023 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 13.02 do 19.03 trwa nabór abstraktów. Zapraszamy na oficjalną stronę ICYMS, by zapoznać się ze szczegółami.

Każdy uczestnik będzie miał niepowtarzalną szansę zaprezentowania swoich osiągnięć oraz poznania wspaniałych osób z dyscypliny nauk biomedycznych. To, co wyróżnia ICYMS spośród pozostałych kongresów studenckich to przede wszystkim:

Czekamy na Was już w maju! Będzie to niezapomniane wydarzenie, które daje doskonałą możliwość do networku z ambitnymi ludźmi.