Akademię Medycyny Ratunkowej

Data wydarzenia: 22 kwietnia 2022

Szanowni Państwo,

Ostatnie dwa lata to trudny czas dla medycyny ratunkowej, w którym musieliśmy zmierzyć się z nową organizacją pracy a jednocześnie sprostać wyzwaniom edukacji opartej o techniki kształcenia na odległość. Dziękując za zaangażowanie wielu z Was w tych trudnym dla nas czasie i chcąc jeszcze bardziej zainspirować Was naszą specjalizacją zapraszamy na Akademię Medycyny Ratunkowej. Korzystając z wiedzy i doświadczenia ekspertów, przygotowaliśmy serię warsztatów, których celem jest przybliżenie praktycznych aspektów opieki nad pacjentem w nagłym stanie zagrożenia zdrowia i życia.

Akademia Medycyny Ratunkowej została objęta patronatem JM Rektora Pana Prof. dra hab. med. Andrzeja Tykarskiego oraz Pani Prorektor Prof. dr hab. med. Małgorzaty Kotwickiej

Serdecznie zapraszamy do udziału w Akademii Medycyny Ratunkowej.
Pierwsza edycja naszego wydarzenia przeznaczona jest tylko dla Studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Została przygotowana z myślą o studentach 4,5,6 roku kierunku lekarskiego oraz 3 roku ratownictwa medycznego.
Udział Studentów UMP jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona!

Szczegółowy program oraz panel rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie:

Do zobaczenia!