Drzwi Otwarte UMP

Data wydarzenia: 9 kwietnia 2021

Drodzy Maturzyści, Drogie Maturzystki!

Jesteście zainteresowani podjęciem studiów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu? Chcecie poznać nasze kierunki studiów, zasady i terminy rekrutacji? Chcecie posłuchać o warunkach w jakich uczą się nasi studenci, o akademikach, stypendiach i perspektywach na przyszłość?

Spotkajmy się on-line na Wirtualnych Drzwiach Otwartych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu!

Inicjatywa będzie transmitowana na facebookowym wydarzeniu Wirtualnych Drzwi Otwartych UMP w dniach 9-11 kwietnia 2021 r. Startujemy w piątek punktualnie o godzinie 12:00!

» Wydarzenie na Facebooku "Wirtualne Drzwi Otwarte UMP"

Maturzystów, absolwentów studiów I stopnia oraz wszystkich zainteresowanych studiowaniem na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu już dziś zapraszamy - spotkajmy się w necie.