Spotkanie dyskusyjne "Duchowość w medycynie" - "Sięgać, gdzie wzrok nie sięga"

Data wydarzenia: 17 listopada 2016

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie SOLI DEO działające przy UMP serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku akademickim spotkanie dyskusyjne z cyklu "Duchowość w medycynie".

Tym razem naszym Gościem będzie Pan dr n. med. Jan Grzeszkowiak - Kierownik Medyczny Kliniki Optegra w Poznaniu, Kierownik Zespołu Chirurgów Refrakcyjnych Optegra Polska, Consultant Surgeon kliniki Optimax w Londynie oraz Absolwent Wydziału Lekarskiego naszego Uniwersytetu. Pan Doktor to wspaniały fachowiec z sercem otwartym na drugiego człowieka, jego pasją są charytatywne misje medyczne, które organizuje od ponad dziesięciu lat. Czy w dzisiejszych czasach nowoczesny, współczesny lekarz może/powinien wzorować się na doktorze Judymie, czy takie ideały pracy u podstaw mają przełożenie w rzeczywistości? Jak wyglądają misje medyczne na czarnym lądzie od podszewki? Postaramy się znaleźć odpowiedź na te pytania już w czwartek, 17 listopada, w Centrum Biologii Medycznej, w sali 2009.

Przybywajcie tlumnie, miejsca wystarczy dla każdego! Wszyscy zainteresowani będą mogli zadać pytanie naszemu Prelegentowi!

» Więcej informacji

Spotkanie dyskusyjne