Festiwal 100 lat razem!

Data wydarzenia: 8 czerwca 2019

Baner

Przed nami jedno z ostatnich wspólnych wydarzeń w ramach Jubileuszu 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego. Cztery miejsca, cztery strefy działań, koncerty gwiazd takich jak Lady Pank, i wiele propozycji dla zainteresowanych nauką, sztuką i przyrodą. Coś dla ducha i dla ciała jak Zlot Food-trucków - to tylko niektóre z atrakcji, które 7 i 8 czerwca w centrum Poznania przygotowały: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego.

Nasza Uczelnia wraz ze Szpitalem Przemienia Pańskiego, Wydziałem Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz studentami działającymi w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland oddział Poznań oraz Akademickiej Społeczności Ratownictwa i Medycyny Katastrof zapraszają w dniu 8 czerwca od godz. 14.00 do 19.00 do specjalnej strefy przygotowanej pod Centrum Kultury ZAMEK.

Czekamy na Państwa z Festiwalem Zdrowia, badaniami w ramach profilaktyki wczesnego wykrywania miażdżycy, na najmłodszych zaś ze Szpitalem Pluszowego Misia i Akcją Zostań Superbohaterem.

Nie zabraknie  sprawdzania umiejętności psychomotorycznych, alkogogli oraz mobilnego Komisariatu. W programie także nauka udzielania pierwszej pomocy oraz konkursy ze znajomości przepisów drogowych.

Program Festiwalu: http://100lat.amu.edu.pl/100-lat-razem-festiwal-jubileuszowy-dla-miasta-i-regionu/