IX Konferencja Ginekologia i Położnictwo - Nowe Trendy

Data wydarzenia: 8 czerwca 2018

Zbliża się jedno z ważniejszych wydarzeń dla lekarzy ginekologów - IX Konferencja Ginekologia i Położnictwo - Nowe Trendy, która od lat przyciąga uczestników nie tylko interdyscyplinarnym programem, ale także gronem starannie dobranych wykładowców, obdarzonych szczególnym darem dydaktycznym. O taki program co roku dba kierownik naukowy i inicjator tego wydarzenia - prof. Maciej Wilczak.

Termin: 8-9 czerwca 2018 r.
Miejsce: IBB Andersia Hotel, Plac Władysław Andersa 3, Poznań

Sprawdzonym pomysłem i stałym punktem konferencji są coroczne ringi merytoryczne, podczas których spierają się najlepsi eksperci.

Kierownikiem Naukowym wydarzenia jest prof. dr hab. Maciej Wilczak. Partnerstwo merytoryczne i nadzór naukowy sprawują Katedra i Klinika Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Klinika Ginekologii Operacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Oddział Wielkopolski Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zachęcamy do zapoznania się z programem szczegółowym tegorocznej edycji konferencji: https://www.termedia.pl/Konferencje?Intro&e=762&p=4708