IX Ogólnopolska Akademia Pediatrii

Data wydarzenia: 1 kwietnia 2022

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na IX Ogólnopolską Akademię Pediatrii, która odbędzie się w dniach 1-2.04.2022 w Centrum Biologii Medycznej przy ul. Rokietnickie 8 w Poznaniu!

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Sezon na zdrowie”. Pragniemy skupić się na podstawowych jednostkach chorobowych, spotykanych w POZ, często zależnie od pory roku. Fundamentalna wiedza jest niezbędna dla każdego zainteresowanego leczeniem dzieci, niezależnie od wyboru przyszłej ścisłej ścieżki specjalizacyjnej. Liczymy na to, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie. Konferencja jest dedykowana zarówno studentom, jak i młodym lekarzom.

Oprócz wykładów przygotowaliśmy również warsztaty, sesję konkursową oraz quizową. O szczegółach będziemy informowali wkrótce.

Wszystkie potrzebne informacje oraz terminy będziemy umieszczali na stronie naszego wydarzenia oraz na profilu na Instagramie, na który serdecznie wszystkich zapraszamy!

Link do rejestracji na konferencję oraz wydarzenia na fb: https://linktr.ee/akademia.pediatrii

Do zobaczenia w Poznaniu!

Komitet Organizacyjny
IX Ogólnopolskiej Akademii Pediatrii