Konferencja "Choroby metaboliczne dla specjalizujących się w pediatrii"

Data wydarzenia: 9 października 2015

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji konferencji szkoleniowej pt.: "Choroby metaboliczne dla specjalizujących się w pediatrii", która odbędzie się w dniach 9-10.10.2015 roku w Hotelu Moderno w Poznaniu.

Konferencja przygotowywana jest we współpracy z Kliniką Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych IP Centrum Zdrowia Dziecka oraz Polskim Towarzystwem Żywienia Klinicznego Dzieci.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do osób w trakcie specjalizacji z pediatrii lub dziedzin pokrewnych, ale również do wszystkich lekarzy i studentów zainteresowanych tą tematyką.

Dla studentów medycyny możliwość bezpłatnego udziału w spotkaniu!

W ramach uczestnictwa gwarantujemy:
- udział w dwóch dniach konferencji
- materiały konferencyjne
- przerwy kawowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres mailowy: konferencje@grupamedica.pl

Szczegółowe informacje organizacyjne oraz program szkolenia znajdą Państwo na stronie: www.grupamedica.pl.