Konferencja "Dzieciństwo bez próchnicy"

Data wydarzenia: 23 listopada 2016

Tematem wydarzenia jest zapobieganie chorobie próchnicowej u dzieci w Polsce. Problem ten zostanie kompleksowo omówiony w ramach wykładów poświęconych m.in. rozwiązaniom edukacyjno-organizacyjnym w różnych krajach Europy, występowaniu próchnicy u dzieci niepełnosprawnych oraz dzieci w wieku żłobkowym, a także podczas debaty dotyczącej roli samorządów w prowadzeniu działań profilaktycznych ukierunkowanych na choroby jamy ustnej wśród najmłodszych.

Termin: 23 listopada 2016
Miejsce: Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP, sala A, ul. Przybyszewskiego 37a, Poznań

» Harmonogram

Swoje uczestnictwo można zgłosić do dnia 10 listopada 2016 r. drogą elektroniczną wysyłają maila na adres: agata.wiencis@dobocom.pl) lub telefoniczną dzwoniąc pod numer: +48 883 303 540.

Więcej informacji o projekcie i konferencji na stronie: www.zebymalegodziecka.pl

Konferencja