Konferencja Edukacyjno-Szkoleniowa „Innowacje w terapii zajęciowej”

Data wydarzenia: 19 maja 2022

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konferencji Edukacyjno-Szkoleniowej INNOWACJE W TERAPII ZAJĘCIOWEJ, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 19-20.05.2022 r. i której tematem przewodnim będzie WSPÓŁPRACA W ZESPOLE - SUKCES W TERAPII.

Prócz wykładów, integralną częścią programu stanowić będą również warsztaty, zaproponowane przez praktyków szeroko pojętej terapii wielodyscyplinarnej.

Do udziału szczególnie zapraszamy terapeutów zajęciowych, fizjoterapeutów, lekarzy, pielęgniarki, psychologów, logopedów i wszystkich którzy na co dzień uczestniczą w terapii człowieka. Wydaje się, że w obecnym czasie, debata i rozmowa o kompleksowej, wielodyscyplinarnej opiece nad osobami chorymi, z niepełnosprawnościami, wykluczonymi i wymagającymi wsparcia są szczególnie ważne.

Szczegółowe informacje na stronie: www.terapiazajeciowa.bok-ump.pl

Komitet Naukowy i Organizacyjny