Konferencja "Młodzież w Świecie Nauki - Młodzież studencka dla młodzieży licealnej"

Data wydarzenia: 13 czerwca 2023

Logotypy

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i wdrażany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, zgodnie z umową o dofinansowanie nr POWR.03.01.00-00-T006/18

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji

Młodzież w Świecie Nauki
Młodzież studencka dla młodzieży licealnej,

która odbędzie się we wtorek 13 czerwca 2023 r. w godz. 10:00 - 14:00 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (ul. Przybyszewskiego 37a, Poznań).

Patronat Honorowy:
JM Rektor Prof. dr hab. Andrzej Tykarski

Wstęp wolny dla wszystkich uczestników konferencji.

Udział w konferencji jest przewidziany dla Uczniów z LO I, II, III, V, VI, VIII, św. Marii-Magdaleny, XI w Poznaniu oraz II w Ostrowie Wlkp., III w Koninie, I w Jarocinie, I w Krotoszynie, II w Lesznie, II w Gorzowie Wlkp., I w Gnieźnie, w Środzie Wlkp., a także International School of Poznan i Publiczne LO KSW w Poznaniu.

» Program konferencji
» Plakat (PDF)