Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "30 lat Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej"

Data wydarzenia: 14 września 2019

Szanowni Państwo,

w imieniu założyciela Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej im. Aleksandra Lewińskiego i Antoniny Mazur oraz Honorowego Przewodniczącego, Pana Profesora dr hab. med., dr h. c. Jacka Łuczaka FRCP oraz Komitetu Naukowego, serdecznie zapraszamy w dniu 14 września 2019 r. do Centrum Kongresowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na Jubileuszową Konferencję Naukowo-Szkoleniową:

"30 LAT POLSKIEGO TOWARZYSTWA OPIEKI PALIATYWNEJ - AKADEMICKA OPIEKA PALIATYWNA I WSPIERAJĄCA W SZPITALU KLINICZNYM PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO IM. KAROLA MARCINKOWSKIEGO W POZNANIU".

Jubileusz to okazja do przypomnienia historii i podsumowania, ile zaszło zmian w opiece paliatywnej na przestrzeni trzech ostatnich dekad. Podczas Konferencji zostaną przedstawione poniższe zagadnienia:

Liczymy, że Konferencja stanie się forum wymiany doświadczeń, a także okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w opiece paliatywnej na świecie. Chcielibyśmy także podjąć refleksję nad nowymi wyzwaniami oraz zaproponować kierunki rozwoju opieki paliatywnej i wspierającej w Polsce.

Zachęcamy do rejestracji i śledzenia programu na stronie internetowej: https://30latptop.pl/

Miejsce konferencji: Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu ul. Przybyszewskiego 37a

Termin konferencji: 14 września 2019 (sobota) godz. 9:00-18:30

Informacje dodatkowe: