Data wydarzenia: 24 listopada 2023

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 24 listopada 2023 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu odbędzie się Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Zmęczenie - jego rola i wpływ na wygląd twarzy”.

Tematyka konferencji obejmuje wielopłaszczyznowe ujęcie wpływu zmęczenia, braku snu, medycyny estetycznej oraz dentystycznych aspektów, na wygląd twarzy. Referaty wygłoszone będą przez profesorów, specjalistów w swoich dyscyplinach.

Konferencja kierowana jest do wszystkich zainteresowanych tematem estetyki twarzy. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych - lekarzy, studentów oraz seniorów - promocja do udziału w konferencji, podczas której współpraca badaczy różnych dziedzin, a także dyskusja podczas wydarzenia poszerzy zrozumienie pojęcia estetyki twarzy.

Program, informacja o opłatach oraz rejestracja na nasze wydarzenie są dla Państwa dostępne na stronie konferencji: http://estetyka2023.bok-ump.pl/.

Będzie nam miło spotkać się z Państwem.

W imieniu Komitetu Naukowego
prof. dr hab. Ewa Mojs