Konferencja „Stomatologia bez barier: adaptacja i kwalifikacja pacjentów z niepełnosprawnością”

Data wydarzenia: 7 czerwca 2022

Szanowni Państwo,

w imieniu Organizatorów, tj. Zakładu Stomatologii Grup Ryzyka Katedry Stomatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Fundacji na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych i ich Rodzin „Razem na 103” i Zespołu Szkół Specjalnych nr 103 im. Marii Grzegorzewskiej w Poznaniu mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Konferencji „Stomatologia bez barier: adaptacja i kwalifikacja pacjentów z niepełnosprawnością”.

Wiodącym tematem wydarzenia będą aspekty związane ze zdrowiem jamy ustnej pacjentów z niepełnosprawnością intelektualną oraz możliwości adaptacji tych osób do warunków gabinetu stomatologicznego w placówkach nauczania i wychowania wraz z zaprezentowaniem wypracowanej innowacji społecznej.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 7 czerwca 2022 roku w godzinach 11:00-14:00 w formie hybrydowej, stacjonarnie w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Przybyszewskiego 37a wraz z transmisją online.

Więcej informacji organizacyjnych dostępnych jest na stronie: www.zss103.eu.