Konferencja "V Akademia Neurologii Wieku Rozwojowego"

Data wydarzenia: 8 kwietnia 2016

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy do udziału w już piątej odsłonie „Akademii Neurologii Wieku Rozwojowego".

Nowością w tym roku jest sesja warsztatowa, gdzie będzie można sprawdzić się w sytuacji klinicznej w centrum symulacji medycznych, a podczas seminariów nabyć praktycznej wiedzy.

Podobnie jak w zeszłych latach, podczas sesji wykładowej nie zabraknie interesujących wystąpień zaproszonych specjalistów związanych z neurologią dziecięcą. Przypadki kliniczne nawiązujące do każdego wykładu, prezentowane przez studentów z pewnością pozwolą łatwiej przyswoić wiedzę teoretyczną.

Termin: 8-9 kwietnia 2016 r.

Miejsce: Centrum Biologii Medycznej UMP przy ul. Rokietnickiej 8 oraz Collegium Stomatologicum UMP przy ul. Bukowskiej 70

Organizator: SKN Neurologii Wieku Rozwojowego, SKN Symulacji Medycznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Rejestracja oraz dodatkowe informacje na stronie internetowej: www.akademianeurologii.pl

» Plan konferencji