Konferencja "Wielodyscyplinarne wsparcie rozwoju osób z zespołem Downa. Wyzwania rodziców, terapeutów, dzieci: emocje, zdrowie, edukacja"

Data wydarzenia: 7 kwietnia 2022

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością pragniemy zaprosić na czwartą Konferencję z cyklu: "Wielodyscyplinarne wsparcie rozwoju osób z zespołem Downa” Hasłem przewodnim tegorocznego spotkania są „Wyzwania rodziców, terapeutów, dzieci: emocje, zdrowie, edukacja".

Spotkanie w formie on-line odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2022 roku w godzinach: 9:00-14:00.

Pragniemy przyjrzeć się wyzwaniom osób z trisomią 21 (zespołem Downa), ich rodziców, terapeutów oraz przedstawicieli różnych zawodów medycznych w obszarze emocjonalnym, zdrowotnym i edukacyjnym. Zastanowimy się nad dostępnymi sposobami radzenia sobie z tymi wyzwaniami podczas spotkań z prelegentami reprezentującymi Gdański Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Uniwersytet Medyczny w Poznaniu oraz dwie Fundacje: JaTeż z Gdańska i Laboratorium Marzeń z Poznania.

Szczegóły Konferencji dostępne są dla Państwa na stronie naszego wydarzenia - www.trisomia21.edu.pl
Zapraszamy do skorzystania z panelu rejestracyjnego!

Tegoroczne wydarzenie będzie spotkaniem satelitarnym Międzynarodowej Konferencji zamykającej projekt EurolinkCat: www.eurolinkcat2022.bok-ump.pl

W imieniu Komitetu Organizacyjnego
Miłosława Zowczak-Drabarczyk