Konferencja Edukacyjno-Szkoleniowa z Warsztatami "Zioła dla Zdrowia i Urody"

Data wydarzenia: 1 września 2017

Katedra i Zakład Farmakognozji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych naturalnymi środkami leczniczymi i kosmetycznymi do udziału w II edycji Konferencji Edukacyjno-Szkoleniowej z Warsztatami "Zioła dla Zdrowia i Urody".

Termin konferencji: wrzesień 2017 r.

Konferencja Edukacyjno-Szkoleniowej składa się z cyklu wykładów pt.„Kilka prawd o modnych ziołach” oraz zajęć praktycznych obejmujących przyrządzanie w warunkach domowych leczniczych i przyprawowych mieszanek ziołowych, syropów leczniczych czy prostych form kosmetycznych do pielęgnacji ciała i włosów.

Rekrutacja na konferencje odbywać się będzie od 1 czerwca 2017 r. do 15 sierpnia 2017 r. W ramach dwudniowej Konferencji będą prowadzone wykłady (5 godzin) oraz zajęcia praktyczne (12 godzin), rozpoczęcie zajęć planowane jest na połowę września 2017.