Konferencję "Metodologia Badań Naukowych 2018"

Data wydarzenia: 11 grudnia 2018

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy, przyszli naukowcy!

W tym roku Studenckie Towarzystwo Naukowe ma zaszczyt zaprosić Was po raz kolejny na konferencję "Metodologia Badań Naukowych", która odbędzie się 11.12.2018 roku (wtorek) o godz. 15:30 w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym sala A.

Chcesz zostać naukowcem? Marzy się Tobie pierwsza publikacja, a może jesteś odważniejszy - nagroda Nobla? Masz pomysł na badanie, ale nie wiesz jak zacząć, skąd pozyskać środki na realizację swojego pomysłu?

Przyjdź na konferencję STN!

Posłuchaj wybitnych specjalistów z frontu walki ze statystyką, pisaniem podań o granty i w końcu samych artykułów do publikacji.

Wśród Wykładowców wprowadzających nas w tajniki statystyki i naukowego świata zaszczyci nas m.in. Pan Prorektor ds. Nauki i Rozwoju Uczelni prof. dr hab. Michał Nowicki, a także Prorektor ds. Kadr i Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Jarosław Walkowiak oraz wielu innych wybitnych naukowców.

Obowiązkowa jest rejestracja na konferencję za pośrednictwem formularza: https://goo.gl/forms/HemAV2kIfo0vuJ193

Pełny harmonogram konferencji zostanie opublikowany wkrótce.

*Dla studentów spoza Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu konferencja jest płatna 50 zł.