< Cofnij

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Międzykulturowa opieka medyczna wyzwaniem dla zespołu interdyscyplinarnego"

Data wydarzenia: 4 grudnia 2017

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Międzykulturowa opieka medyczna wyzwaniem dla zespołu interdyscyplinarnego", która odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2017 roku w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Podczas Konferencji wykłady i prezentacje poprowadzą najlepsi krajowi oraz zagraniczni eksperci. Pragniemy, aby program naukowy odzwierciedlał jak najbardziej codzienny charakter pracy z pacjentem odmiennym kulturowo. Liczymy w związku z tym na Państwa głos i udział w dyskusjach, które pomogą przedstawić różnego rodzaju doświadczenia związane z międzykulturową opieką medyczną w Polsce i za granicą, przenosząc dobre praktyki do naszego kraju.

Konferencja skierowana jest do lekarzy, pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, farmaceutów, dietetyków, logopedów, terapeutów zajęciowych, opiekunów medycznych, osób pracujących w opiece społecznej, instytucjach państwowych, prawników, pedagogów, bioetyków, psychologów, psychoterapeutów, socjologów i wszystkich osób, które związane są zawodowo z tematyką naszego wydarzenia.

Szczegółowe informacje:

» www.interculture.pl
» www.facebook.com/interculturemedicalcare
» Komunikat
» Program konferencji