Data wydarzenia: 19 października 2018

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 19 października 2018 roku (piątek), pod patronatem JM Rektora UMP prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego i Dziekana Wydziału Lekarskiego II prof. dra hab. Zbigniewa Krasińskiego, w Collegium Stomatologicum Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, przy ul. Bukowskiej 70, odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Estetyka twarzy wspierana zabiegami medycyny estetycznej - w ujęciu interdyscyplinarnym".

Organizatorami wydarzenia są jednostki Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu: Katedra i Klinika Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji z Pracownią Estetyki Twarzy, Katedra i Klinika Dermatologii oraz Studia Podyplomowe "Estetyka Twarzy" Wydziału Lekarskiego II UMP.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji, która ma za zadanie wymianę doświadczeń, a także poszukiwanie i promowanie nowych metod diagnozowania i rewitalizacji skóry twarzy. Dostrzegając potrzebę współpracy poprzez prezentowanie własnych osiągnięć naukowo-badawczych w formie ustnej lub plakatowej, czynny udział jest zawsze mile widziany. Równocześnie zachęcamy do nadsyłania prac badawczo-naukowych, z możliwością publikacji w nowopowstałym uniwersyteckim czasopiśmie - "Journal of Face Aesthetics".

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

» Szczegółowe informacje: www.estetyka2018.bok-ump.pl

Będzie nam miło spotkać się z Państwem.

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
Prof. dr hab. Teresa Matthews-Brzozowska