Nowe Trendy w Pielęgniarstwie

Data wydarzenia: 2 czerwca 2023

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy społeczność akademicką, pielęgniarki oraz studentów, na Ogólnopolską konferencję organizowaną przez Pracownię Pielęgniarstwa Społecznego w Katedrze i Zakładzie Profilaktyki Zdrowotnej oraz Katedrę Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu pt: „Nowe Trendy w Pielęgniarstwie”, która odbędzie się w Centrum Biologii Medycznej UMP w dniu 2 czerwca 2023 r.

Celem konferencji jest przybliżenie nowych metod oraz sprzętu stosowanego m.in. podczas kontroli glikemii, odżywiania, pielęgnowania ran przewlekłych, podawania leków. Istotnym elementem, na który chcielibyśmy także zwrócić uwagę jest umiejętność i zasady wypisywania recept oraz rola pielęgniarki w leczeniu biologicznym.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie:
www.nowetrendywpielegniarstwie2023.bok-ump.pl

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.
Do zobaczenia w Poznaniu.

prof. dr hab. Krystyna Jaracz
dr hab. Dorota Talarska