Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Człowiek i zdrowie. Wiktor Dega - życie i dzieło”

Data wydarzenia: 8 listopada 2018

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Naukową Człowiek i zdrowie. Wiktor Dega - życie i dzieło”. Konferencja odbędzie się w Poznaniu, w dniach 8-9 listopada 2018 roku, 8 listopada 2018 r. - Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Sala A, ul. Przybyszewskiego 37A i Muzeum Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, ul. Bukowska 70; 9 listopada 2018 r. - Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk, Sala obrad, ul. Mielżyńskiego 27/29.

Konferencja organizowana jest przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i Wydział IV Nauk Medycznych Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk. Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka oraz Rektorów ośmiu Poznańskich Uczelni. Stanowi cykl ogólnopolskich konferencji promujących wybitnych poznaniaków - zasłużeni dla nauki.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, a rejestracji dokonać można na stronie internetowej Konferencji: ptpn.poznan.pl

Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji znajdują się na stronie: ptpn.poznan.pl

W imieniu Organizatorów

Przewodnicząca Wydziału IV Nauk Medycznych