Ogólnopolska Konferencja Naukowa POD MIKROSKOPEM - „Drobnoustroje codziennym wyzwaniem dla mikrobiologa”

Data wydarzenia: 12 marca 2018

grafika

Katedra i Zakład Genetyki i Mikrobiologii Farmaceutycznej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić na:

OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ NAUKOWĄ POD MIKROSKOPEM - IV edycja
„Drobnoustroje codziennym wyzwaniem dla mikrobiologa”

pod Honorowym Patronatem JM Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Konferencja odbędzie się 12 marca 2018 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym UMP, ul. Przybyszewskiego 37a, Poznań.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Uczestnikom zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Jednocześnie informujemy Państwa, iż istnieje możliwość opublikowania posterów online (format A4, PDF), natomiast streszczenia prac (do 300 wyrazów) zostaną opublikowane na łamach czasopisma MicroMedicine http://www.journals.tmkarpinski.com/index.php/mmed

Ponadto istnieje możliwość opublikowania pełnych artykułów w czasopiśmie MicroMedicine (8 pkt MNiSW). Pytania dotyczące publikacji prosimy kierować na email: jbes@interia.eu

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.metagenomy.ump.edu.pl i przesłanie na adres bakterio@ump.edu.pl, faxem lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem tel./fax. (61) 854 67 20.

» Program konferencji