Ogólnopolska Konferencja Suicydologiczna "Zachowania Samobójcze młodzieży w II dekadzie XXI w."

Data wydarzenia: 19 października 2016

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Suicydologicznej pt. Zachowania Samobójcze młodzieży w II dekadzie XXI wieku. Będzie ona miała miejsce 19 października 2016 roku w Poznaniu, w budynku Urzędu Marszałkowskiego, który mieści się na ulicy Aleje Niepodległości 34.

Celem Ogólnopolskiej Konferencji jest przedstawienie szczegółowych aspektów dotyczących współczesnych zachowań suicydalnych młodych ludzi. Obrady będą miały charakter ekspercki.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli:

- Prezydent Miasta Poznania Jacek Jaśkowiak
- Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak
- Rektor Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu prof. dr hab. Andrzej Tykarski
- Polskie Towarzystwo Suicydologiczne

Organizatorzy:

- Katedra Nauk Społecznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
- Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

» Program konferencji