Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Fizjologicznej „Wielka Synapsa”

Data wydarzenia: 23 czerwca 2017

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt poinformować, ze po wieloletniej przerwie Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Fizjologicznej „Wielka Synapsa” został reaktywowany przez Katedrę i Zakład Fizjologii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Konkurs odbędzie się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego oraz pod patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w dniach 23-24 czerwca 2017 r.

Konkurs adresowany jest do studentów wydziałów lekarskich Uniwersytetów Medycznych w Polsce, którzy przybędą wraz z opiekunami będącymi pracownikami ww. Uniwersytetów.

W ramach tegorocznej „Wielkiej Synapsy” planujemy również zorganizować Konferencję dla doktorantów realizujących prace doktorskie w Katedrach Fizjologii Uniwersytetów Medycznych w Polsce.

Misją Konkursu i Konferencji jest:

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy/sponsorów indywidualnych zainteresowane promocją podczas organizowanej przez nas imprezy.

» Szczegółowe informacje

Z wyrazami szacunku,