Konferencja "Problemy narządu ruchu - aspekty laboratoryjne"

Data wydarzenia: 27 października 2016

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej pt. „Problemy narządu ruchu - aspekty laboratoryjne”, która w dniach 27-28 października 2016 roku odbędzie się w CENTRUM MARATON Hotel & Sport w Szamotułach.

Współorganizatorami konferencji są: Polskie Towarzystwo Diagnostyki Laboratoryjnej Oddział w Poznaniu oraz Katedra i Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej, Zakład Biochemii Klinicznej i Medycyny Laboratoryjnej Katedry Chemii i Biochemii Klinicznej, Pracownia Zdrowia Międzynarodowego Katedry i Zakładu Profilaktyki Zdrowotnej - Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Wykłady specjalistów prezentujących różne dziedziny nauk medycznych, zaangażowanych w opiekę nad chorymi z problemami narządu ruchu, stanowią wyjątkową okazję do interdyscyplinarnej, kliniczno-laboratoryjnej dyskusji.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej: www.konferencjaptdl.pl

» Program konferencji