Spotkania filmowo - dyskusyjne "Bliżej życia"

Data wydarzenia: 12 kwietnia 2018

Zdjęcie

SKN Całościowej Opieki nad Osobą z Niepełnosprawnością MAGIS oraz Pełnomocnik JM Rektora ds. osób niepełnosprawnych UMP serdecznie zapraszają na drugie spotkanie filmowo - dyskusyjne z cyklu "Bliżej życia".

Spotkania filmowo - dyskusyjne będą odbywały się co miesiąc i na każdym z nich, poprzez obejrzenie filmu i dyskusję, będziemy zgłębiać tematykę innej jednostki chorobowej. Na drugim spotkaniu obejrzymy film "Dzieci gorszego Boga", historię kobiety z niepełnosprawnością słuchu. W tematykę tej niepełnosprawności wprowadzi nas aż dwóch wspaniałych gości: pani Eunika Lech - prezes Fundacji Pomocy Niesłyszącym TON oraz pani dr Katarzyna Lis - pełnomocnik ds. studentów niepełnosprawnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Projekt Bliżej życia powstał, aby studentom i Pracownikom Uczelni pozwolić na dostrzeżenie codzienności osób niepełnosprawnych będących niekiedy ich pacjentami, ale również kolegami z pracy lub ze studiów.