V Poznańska Studencka Konferencja Ginekologiczno-Położnicza

Data wydarzenia: 14 kwietnia 2023

Szanowni Państwo,

w imieniu Studenckiego Koła Naukowego Perinatologii i Ginekologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu mamy zaszczyt zaprosić wszystkich studentów, położne i lekarzy zainteresowanych ginekologią i położnictwem na „V Poznańską Studencką Konferencję Ginekologiczno-Położniczą“, która odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2023 roku, za pomocą platformy online.

Zainteresowanie wydarzeniem w poprzednich latach zainspirowało nas do dalszej organizacji wydarzeń związanych z Ginekologią i Położnictwem okiem praktyków. W tym roku również będziemy mieli niepowtarzalną możliwość wysłuchania wykładów i prelekcji uznanych specjalistów, którzy przybliżą nam tematy ginekologii i opieki okołoporodowej.

W ramach Konferencji odbędzie się również konkurs prac naukowych - case study oraz prac oryginalnych. Na zwycięzców sesji czekają liczne nagrody!

Mamy nadzieję, że program naszej Konferencji okażę się dla Państwa interesujący i umożliwi pogłębienie wiedzy z zakresu ginekologii, położnictwa oraz perinatologii.

Rejestracja uczestników czynnych i biernych już się rozpoczęła i potrwa do 13.03.2023 r.

Zapraszamy również na media społecznościowe naszej Konferencji:
» Strona internetowa
» Wydarzenie na Facebooku