Data wydarzenia: 28 marca 2019

Szanowni Państwo!

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego mam zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w już V Sympozjum Wyzwania Współczesnej Protetyki Słuchu - PROTETYKA SŁUCHU W MEDYCYNIE, które odbędzie w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w dniach 28-29 marca 2019 r.

W ramach naszego jubileuszowego spotkania po raz pierwszy odbędzie się I Forum Młodych Badaczy Diagnostyki i Terapii Niedosłuchów kierowane do studentów i doktorantów. Planujemy również spotkanie z pracodawcami jako dzień startu zawodowego pod hasłem "Zawód przyszłości - protetyk słuchu na rynku pracy".

Sympozjum odbywać będzie się w ramach obchodów 100-lecia Akademickich Studiów Medycznych w Poznaniu.

Rosnące zainteresowanie multispecjalistyczną współpracą środowisk naukowych i praktyków na rzecz osób niedosłyszących i głuchych, utwierdza nas w przekonaniu, że interdyscyplinarne spotkania mają racjonalne i niepodważalne uzasadnienie.

Więcej informacji dotyczących naszego wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie: www.protetyka2019.bok-ump.pl

Do zobaczenia w Poznaniu!

Dr hab. n. med. Dorota Hojan-Jezierska prof. UM
Przewodnicząca Komitetu Naukowego i Organizacyjnego