< Cofnij

VI Akademia Neurologii Wieku Rozwojowego

Data wydarzenia: 4 marca 2017

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „VI Akademia Neurologii Wieku Rozwojowego”, która odbędzie się 3-4 marca 2017 roku w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przy ul. Rokietnickiej 8.

Podobnie jak w poprzednich latach, nie zabraknie interesujących wystąpień zaproszonych specjalistów oraz przypadków klinicznych prezentowanych przez członków SKN Neurologii Wieku Rozwojowego. Tradycyjnie przeprowadzony zostanie konkurs z nagrodami dla uczestników, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi na pytania związane z neurologią dziecięcą. Oczywiście nie zabraknie warsztatów, które pozwolą na zdobycie i udoskonalenie umiejętności praktycznych. Konferencja skierowana jest zarówno do studentów, jak i stażystów, lekarzy oraz osób powiązanych z tematyką Konferencji.

Liczymy, że interdyscyplinarny charakter naszego przedsięwzięcia sprawi, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie.

Warto również wspomnieć, że nasza konferencja jest objęta Patronatem Honorowym JM Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego, Polskiego Towarzystwa Neurologów Dziecięcych oraz Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową konferencji oraz na stronę wydarzenia na facebooku.

Zapraszamy!

Komitet Organizacyjny Konferencji
SKN Neurologii Wieku Rozwojowego

 

Plan konferencji

Plakat