Warsztaty "Doktorat od Podszewki"

Data wydarzenia: 13 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów oraz młodych pracowników nauki na kolejne warsztaty z cyklu "Doktorat od Podszewki".

Jest to wydarzenie wykładowo-warsztatowe, podczas którego można podszkolić swój warsztat naukowca, nauczyciela dydaktycznego lub dowiedzieć się więcej o świecie nauki.

PROGRAM:

13 kwietnia (piatek) to dzień wykładów

14 kwietnia (sobota) to dzień warsztatów tematycznych

Sala 1016

Sala 2015

Znasz angielski, potrafisz pisać i czytać w tym języku, ale panicznie się boisz mówić? Na tych warsztatach przełamiesz barierę mówienia w języku obcym. Wykorzystamy do tego towarzyskie gry planszowe: sowa, tell the truth, tell a lie.

Zapisy na dzień wykładowy oraz warsztaty: https://784864-1.evenea.pl/

UWAGA!
WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ RÓWNOLEGLE PROSIMY O ZWRÓCENIE UWAGI NA GODZINY ODBYWANIA SIĘ WARSZTATÓW!

Zachęcamy Was do obserwowania naszej strony oraz oczywiście do udziału w warsztatach! :)