Warsztaty "Doktorat od podszewki - przedsiębiorczy naukowiec"

Data wydarzenia: 4 czerwca 2016

Rada Samorządu Doktorantów UMP serdecznie zaprasza na warsztaty "Doktorat od podszewki - przedsiębiorczy naukowiec"! Warsztaty odbędą się 4-5 czerwca 2016 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego ul. Przybyszewskiego 37a w sali B.

Do udziału w warsztatach zaproszeni są wszyscy uczestnicy studiów doktoranckich Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego, młodzi naukowcy przygotowujący się do wszczęcia przewodu doktorskiego na naszej Uczelni oraz studenci ostatnich lat studiów.

Prelekcje wygłoszą zaproszeni naukowcy zarówno z naszego Uniwersytetu jak i zaprzyjaźnionych organizacji. Poruszą oni tematy ważne w karierze każdego naukowca takie jak: proces ubiegania się o granty, zasady pisania dobrego CV oraz rozwój osobisty i zawodowy pracowników naukowych. Przy tej okazji zaistnieje możliwość dyskusji oraz wymiany doświadczeń pomiędzy młodymi naukowcami oraz doświadczonymi pracownikami naukowymi.

Szczegółowe informacje o programie oraz zapisy na warsztaty dostępne na stronie: https://www.facebook.com/events/890987517678257/