Warsztaty MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ - „KROK PO KROKU”

Data wydarzenia: 30 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,

mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w bezpłatnych PRAKTYCZNYCH WARSZTATACH pt.: MINIMALNIE INWAZYJNA CHIRURGIA MIEDNICY MNIEJSZEJ - „KROK PO KROKU”. Warsztaty odbędą się 30.05.2019 r. w Poznaniu w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, pod Honorowym Patronatem Dyrektora Szpitala dra Macieja Sobkowskiego.

Miło nam poinformować Państwa, że zaproszenie na tegoroczne Warsztaty przyjęli najwybitniejsi europejscy operatorzy w zakresie Minimalnie Inwazyjnej Chirurgii Miednicy Mniejszej (Minimally Invasive Pelvic Surgery):

którzy w bezpośredniej transmisji multimedialnej z sal operacyjnych przedstawią „krok po kroku” szczegóły technik operacyjnych, z których stosowania znani są nie tylko w Europie, ale i na świecie.

Więcej informacji na temat warsztatów:

» WARSZTATY

Ponadto serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem X KONFERENCJI GINEKOLOGIA I POŁOŻNICTWO NOWE TRENDY, która odbędzie się w dniach 31 maja - 1 czerwca 2019 r. w Poznaniu. Kierownikiem naukowym konferencji jest prof. dr hab. Maciej Wilczak.

» PROGRAM
» INFORMACJE O OPŁATACH