Wielkopolski Dzień Fizjoterapii

Data wydarzenia: 2 czerwca 2017

Szanowni Państwo,

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu, jako wiodąca uczelnia w Polsce kształci studentów fizjoterapii na najwyższym poziomie. Naszym celem jest stałe pogłębianie wiedzy, czemu dowodzi uczestnictwo naszych specjalistów na konferencjach fizjoterapeutycznych w różnych częściach świata, prowadzenie szerokiego zakresu różnych form doskonalenia podyplomowego, wprowadzanie innowacji i nowych rozwiązań w zakresie rehabilitacji medycznej. Fizjoterapia jest naszą prawdziwa pasją!

Wychodząc na przeciw współczesnym wymaganiom rozwoju naukowego mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w III edycji Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Wielkopolski Dzień Fizjoterapii, która odbędzie się dnia 2 czerwca 2017 r.

Tegoroczna Konferencja poświęcona będzie współczesnym trendom fizjoterapii w ortopedii, neurologii i pediatrii, a wybitni specjaliści z Polski oraz z zagranicy w dziedzinie medycyny, fizjoterapii, osteopatii i psychologii podzielą się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem w pracy z pacjentami.

Gorąco zachęcam do udziału w Wielkopolskim Dniu Fizjoterapii.

Więcej informacji:
» Komunikat I
» www.dzienfizjoterapii.pl

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami

Prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Samborski
Kierownik Katedry Reumatologii i Rehabilitacji