Wirtualne Drzwi Otwarte UMP

Data wydarzenia: 8 maja 2020

Baner reklamowy. Monitor po prawej stronie. Dziewczyna trzyma niebieskie serce. Po lewej stronie napis Wirtualne Drzwi Otwarte UMP

Drodzy Maturzyści!

Jesteście zainteresowani podjęciem studiów na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu? Chcecie poznać nasze kierunki studiów, zasady i terminy rekrutacji? Chcecie posłuchać o warunkach w jakich uczą się nasi studenci, o akademikach, stypendiach i perspektywach na przyszłość?

Spotkajmy się on-line na Wirtualnych Drzwiach Otwartych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu!

Inicjatywa będzie transmitowana na facebookowym wydarzeniu Wirtualnych Drzwi Otwartych UMP w dniach 8-10 maja 2020 r. Startujemy w piątek punktualnie o godzinie 12:00!

Program Wirtualnych Drzwi Otwartych UMP:

1. Wykłady
    - dr hab. Edyta Mądry "Recepta na stres. Przepis na szczęście"
    - dr hab. Marcin Żarowski "Dlaczego jesteśmy niewyspani?"
    - dr hab. Piotr Rzymski "Czego powinna nauczyć ludzkość pandemia COVID-19?"
  2. Prezentacje kierunków studiów
    - szczegółowe informacje na temat przedstawianych kierunków pojawią się już wkrótce w opisie wydarzenia
  3. Prezentacje organizacji studenckich
    - Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UMP
    - Chór UMP
    - ASK Soli Deo
    - Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych
    - Polskie Towarzystwo Studentów Stomatologii
  4. Wykład Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego "Dlaczego warto studiować i to właśnie na UMP?"
  5. Sesja pytań i odpowiedzi z Działem Rekrutacji

» Szczegółowy plan transmisji Wirtualnych Drzwi Otwartych UMP

Plan transmisji

Maturzystów, absolwentów studiów I stopnia oraz wszystkich zainteresowanych studiowaniem na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu już dziś zapraszamy - spotkajmy się w necie.

Więcej szczegółów już niebawem - śledźcie nasze wydarzenie!