Wykład otwarty pt: "Przewlekła choroba żylna - epidemiologia, czynniki ryzyka oraz możliwości terapii"

Data wydarzenia: 28 lutego 2023

Baner

W imieniu Studenckiego Koła Naukowego Ultrasonografii serdecznie zapraszamy na wykład otwarty pt: "Przewlekła choroba żylna - epidemiologia, czynniki ryzyka oraz możliwości terapii", który poprowadzi prof. dr hab. n. med. Zbigniew Krasiński - Kierownik Kliniki Chirurgii Naczyniowej, Wewnątrznaczyniowej, Angiologii i Flebologii, Prorektor ds. Klinicznych i Współpracy z Regionem oraz Prezes Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.

Wykład jest powiązany z akcją z okazji Dnia Kobiet organizowaną przez Klinikę Chirurgii Naczyniowej, Wewnątrznaczyniowej, Angiologii i Flebologii: "Dzień Kobiet na UMP - bezpłatne badanie USG Doppler żył kończyn dolnych dla studentek!".

» Termin: 28.02.2023 r., godz. 17:00
» Miejsce: Centrum Biologii Medycznej, ul. Rokietnicka 8, sala 1010