Wykłady otwarte: „Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu”

Data wydarzenia: 9 kwietnia 2016

Drogie Badaczki, Drodzy Badacze!

W dniu 9 kwietnia 2016 r. (sobota) już po raz siódmy odbędą się Wykłady Otwarte z cyklu „Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu” organizowane przez Studenckie Koło Naukowego „Biosfera” działające przy Katedrze i Zakładzie Chemii Klinicznej i Diagnostyki Molekularnej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.

Honorowy Patronat nad konferencją objęli JM Rektor UMP prof. dr hab. Jacek Wysocki oraz Dziekan Wydziału Farmaceutycznego UMP prof. dr hab. Lucjusz Zaprutko.

Naukowców (studentów, doktorantów, pracowników naukowych) zainteresowanych zaprezentowaniem prowadzonych przez siebie badań z zakresu szeroko pojętej biomedycyny (z uwzględnieniem biochemii, biologii molekularnej, biotechnologii, genetyki) lub wygłoszeniem prac poglądowych prosimy o wypełnienie formularza aktywnego uczestnictwa do dnia 6 marca 2016 r. (niedziela).

Formy prezentacji:
- prezentacja ustna 15 min + 5 min na dyskusję
- prezentacja krótkiego doniesienia ustnego 5 min (maksymalnie 5 slajdów)
Wybór preferowanej formy prezentacji należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Osoby nie zakwalifikowane do prezentacji ustnej będą miały możliwość prezentacji pracy w formie krótkiego doniesienia ustnego.

Ze względu na ramy czasowe liczba prezentacji jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do wygłoszenia prezentacji ustnej lub krótkiego doniesienia ustnego uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową do dnia 13 marca 2016 r. (niedziela).

Dla autorów najciekawszych prezentacji przewidziane są NAGRODY!

Zachęcamy do rejestracji również osoby wyrażające chęć uczestnictwa w formie słuchacza: formularz uczestnictwa. Wcześniejsza rejestracja gwarantuje otrzymanie certyfikatu uczestnictwa w konferencji.

Uczestnictwo w Wykładach Otwartych jest bezpłatne.
Termin: 9 kwietnia 2016 r. (sobota)
Miejsce: Centrum Kongresowo - Dydaktyczne UMP, Sala A, ul. Przybyszewskiego 37, Poznań

W przypadku pytań, prosimy o kontakt pod adresem: spotkania.mlodych2016@gmail.com.

Więcej informacji już wkrótce również na naszym profilu na Facebooku.

Spotkania Młodych z Nauką 2016

Serdecznie zapraszamy!