Wykład pt.: "Rozwój nowego leku z perspektywy przemysłu farmaceutycznego"

Data wydarzenia: 23 lutego 2023

Studencki Oddział Międzynarodowego Stowarzyszenia Inżynierii Farmaceutycznej przy UMP zaprasza serdecznie wszystkich studentów na spotkanie z dr n. farm. Eweliną Juszczyk z Celon Pharma S.A.

Spotkanie odbędzie się w Sali im. Hrynakowskiego, w Collegium Heliodori Święcicki 23 lutego br. i rozpocznie się o godz. 18:30.

Prelegentka wygłosi wykład pt.: "Rozwój nowego leku z perspektywy przemysłu farmaceutycznego" (wykład w języku polskim).

Dr Ewelina Juszczyk, jest farmaceutą z prawie 5-letnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Stopień doktora uzyskała w 2020 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie (2020) w dziedzinie technologii farmaceutycznej. Dołączyła do Celon Pharma S.A. w 2018 roku i jest zaangażowana w rozwój leków generycznych i innowacyjnych, koncentrując się na opracowywaniu preparatów (doustnych i pozajelitowych) do badań na zwierzętach i badań klinicznych. Od grudnia 2021 roku jest prezesem Fundacji Pro Pharmacia Futura w Polsce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

» Wydarzenie na Facebooku