X Wykłady Otwarte z cyklu "Spotkania Młodych z Nauką w Poznaniu"

Data wydarzenia: 27 kwietnia 2019

Szanowni Państwo,

kontynuując tradycję z ubiegłych lat, również w bieżącym roku, 27 kwietnia, Studenckie Koło Naukowe "Biosfera" działające przy Katedrze Chemii Klinicznej i Diagnostyki Molekularnej UMP będzie organizatorem jubileuszowej, dziesiątej edycji Wykładów Otwartych z cyklu „Spotkania Młodych z Nauką”.

„Spotkania Młodych z Nauką 2019” będą miały formę otwartą (nieodpłatną). Planowana przez nas liczba uczestników to około 100 osób, w tym kilkunastu prelegentów z całej Polski. Tradycyjnie już oczekujemy objęcia konferencji patronatem przez Rektora UMP prof. dra hab. Andrzeja Tykarskiego oraz Dziekana Wydziału Farmaceutycznego prof. dra hab. Lucjusza Zaprutko.

Podczas tegorocznej konferencji chcemy zaprosić do uczestnictwa i prezentacji prac studentów oraz doktorantów z kierunków związanych z szeroko pojętą biochemią, biologią molekularną i genetyką.

Dr hab. Błażej Rubiś, Prof. UMP