XVI Konferencja Sekcji Audiologicznej i Sekcji Foniatrycznej Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi

Data wydarzenia: 18 maja 2023

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w XVI Konferencji Sekcji Audiologicznej i Sekcji Foniatrycznej Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, która odbędzie się w dniach 18-20 maja 2023 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Cytując słowa profesora Antoniego Pruszewicza - nestora poznańskiej audiologii i foniatrii - "audiologia i foniatria to specjalność interdyscyplinarna zajmująca się problematyką zaburzeń w komunikowaniu się". I dlatego też chcielibyśmy, aby ta interdyscyplinarność była jedną z idei tego spotkania naukowo-szkoleniowego.

W programie przewidujemy zatem udział także m.in. neurologów, neonatologów, logopedów, protetyków słuchu. Zamierzamy zorganizować dodatkową sesję dla pielęgniarek, dla których komunikowanie się z pacjentem niedosłyszącym stanowi pewien problem.

Prace nad przygotowaniem tego wydarzenia trwają, zarówno od strony opracowania - wydaje się - interesującego programu, jak i organizacyjnej.

Ale już teraz zapraszamy do dokonania rejestracji uczestnictwa i tym samym przyjazdu do Poznania w dniach 18-20 maja!!!

Strona internetowa konferencji: www.audiofon2023.bok-ump.pl.

W imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego
Dr hab. Michał Karlik