XVIII Sympozjum Sekcji Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej

Data wydarzenia: 6 października 2016

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Naukowego i Organizacyjnego serdecznie zapraszam do udziału w XVIII Sympozjum Sekcji Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej, które odbędzie się w dniach 6-8 października 20016 roku w Opalenicy, w Hotelu Remes.

Wiodącym nurtem konferencyjnych wykładów, wspólnych dyskusji i koleżeńskich rozważań będą problemy dotyczące zwiększenia szeroko rozumianego bezpieczeństwa noworodków, niemowląt i dzieci, poddanych działaniu różnych leków i metod, czy to podczas znieczulenia, czy podczas intensywnej terapii, w różnym wieku, na różnym etapie ich rozwoju, często przy współistniejących chorobach i zaburzonym stanie zdrowia.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Sympozjum, gdzie można znaleźć szczegółowy program oraz dokonać rejestracji: www.anestezjologiadziecieca2016.pl.

dr n. med. Alicja Bartkowska-Śniatkowska

Przewodnicząca Sekcji Anestezjologii i Intensywnej Terapii Dziecięcej