Uczelnia się zmienia - UMP 2.0

Aktualności

Uczelnia się zmienia!

Uczelnia się zmienia!

Rozpoczynamy nowy cykl informacji pod hasłem "Uczelnia się zmienia - UMP 2.0", w którym prezentujemy zmiany zachodzące na naszej Uczelni i najważniejsze aktywności organizacyjne. Zmieniamy się, by być wiodącą uczelnią medyczną nie tylko w kraju, ale liczącą się także w świecie.

Gramy razem

Gramy razem

Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia od godz. 10:00 w Galerii King Cross organizatorów 27. Wielkiego Finału WOŚP Sztab Ławica wspierać będą pracownicy i studenci naszego Uniwersytetu.

Kurs przygotowujący do Olimpiady Biologicznej II edycja

Kurs przygotowujący do Olimpiady...

Zapraszamy do udziału w II edycji organizowanego przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu kursu przygotowawczego do centralnego etapu Olimpiady Biologicznej.

Marszałkowskie stypendia

Marszałkowskie stypendia

Marszałkowskie stypendia za szczególne osiągnięcia w nauce, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, odebrali uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz studenci. „Nasi stypendyści to młodzi ludzie, kierujący się pasją i determinacją w zdobywaniu wiedzy. Ich sylwetki to pasjonująca lektura, która zawsze robi na mnie wrażenie. Pokazuje, jak ciekawe i nietuzinkowe są to postaci - mówił podczas uroczystości wręczenia wyróżnień Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak.

Delegacja w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Delegacja w Kancelarii Prezesa Rady...

Premier Mateusz Morawiecki uhonorował badaczy za wybitny dorobek naukowy i artystyczny, osiągnięcia naukowo-techniczne, rozprawy doktorskie i prace będące podstawą nadania stopnia doktora habilitowanego. Wręczenie wyróżnień odbyło się kancelarii Prezesa Rady Ministrów 19 grudnia 2018 roku.

Tu powstaje Collegium Pharmaceuticum

Tu powstaje Collegium Pharmaceuticum

Uroczystego odsłonięcia tablicy w miejscu budowy Collegium Pharmaceuticum dokonali JM Rektor prof. dr hab. Andrzej Tykarski i Dziekan Wydziału Farmaceutycznego prof. dr hab. Lucjusz Zaprutko. Ta symboliczna chwila wpisała się w świąteczne spotkanie pracowników i przyjaciół Wydziału Farmaceutycznego, dla których ponad 50-letnie marzenie o Collegium staje się faktem.

Zobacz więcej aktualności