Aktualności

Wsparcie dla triathlonistów

Wsparcie dla triathlonistów

W dniach 22-24 lipca 2016 r. odbyła się w stolicy Wielkopolski sportowa impreza na skalę europejską - Enea Challenge Poznań: Mistrzostwa Europy ETU 2016 w triathlonie.

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiam, że 24 lipca br. zmarła dr hab. Grażyna MICHAŁOWSKA-WENDER.

Wyróżnienia dla najlepszych prac magisterskich

Wyróżnienia dla najlepszych prac...

W dniu 28 czerwca br. w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się uroczysta gala Naukowej Fundacji Polpharmy, na której wręczone zostały nagrody autorom najlepszych prac magisterskich Wydziałów Farmaceutycznych.

Reportaż - "Medycyna w cieniu nazizmu"

Reportaż - "Medycyna w cieniu...

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału filmowego z promocji książki „Medycyna w cieniu nazizmu”. Spotkanie z autorami publikacji prof. dr. hab. Michałem Musielakiem, dr Katarzyną B. Głodowską, dr. hab. Tadeuszem Nasierowskim, dr Marią Ciesielską połączone zostało ze zwiedzaniem Muzeum Martyrologii Wielkopolan - Fort VII, w ramach którego można było zobaczyć wystawę „…i ślad po nich zaginął...” Zagłada chorych psychicznie w komorze gazowej w Forcie VII.

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiam, że 9 lipca 2016r. zmarła Prof. dr hab. n. med. Irena SARNOWSKA

Wirtualne Muzeum Historii Poznania z kolekcją poświęconą prof. Tadeuszowi Kurkiewiczowi

Wirtualne Muzeum Historii Poznania z...

W Cyfrowym Repozytorium Lokalnym CYRYL ukazała się pierwsza część kolekcji poświęconej pierwszemu Rektorowi Akademii Medycznej w Poznaniu, prof. Tadeuszowi Kurkiewiczowi. Kolekcję opracowało Muzeum Uniwersytetu Medycznego, a wystawę prezentującą postać prof. Kurkiewicza można było oglądać w siedzibie Muzeum od 11 maja do 30 listopada 2015 roku.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie