Aktualności

Kurs specjalistyczny "Ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych"

Kurs specjalistyczny "Ordynowanie...

Stowarzyszenie Bono Serviamus działające na rzecz rozwoju Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu prowadzi rekrutację na pierwszą edycję kursu specjalistycznego "Ordynowanie leków i wypisywanie recept dla pielęgniarek i położnych". Jest to zarazem pierwszy tego typu kurs w Wielkopolsce.

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiam, że 6 lutego br. zmarł dr n. hum. Józef KWAPISZEWSKI.

Wełniane prezenty dla małych pacjentów

Wełniane prezenty dla małych...

25 stycznia 2016 r. grupa studentów programów anglojęzycznych zrzeszonych w Student Paediatric Society - już po raz drugi - przygotowała wełniane czapeczki dla małych pacjentów hospitalizowanych w Ginekologiczno-Położnicznym Szpitalu Klinicznym przy ul. Polnej w Poznaniu.

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiam, że zmarła dr hab. n. med. Anna LESZCZYŃSKA-RODZIEWICZ.

Uczelnia Odpowiedzialna Społecznie

Uczelnia Odpowiedzialna Społecznie

Z satysfakcją informujemy, że Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu otrzymał certyfikat "Uczelnia Odpowiedzialna Społecznie" przyznany przez Fundację DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska.

Akcja "Zaczarowany ołówek"

Akcja "Zaczarowany ołówek"

Uprzejmie informuję, że Fundacja Pomocy Humanitarnej "Redemptoris Missio" rozpoczyna Akcję "Zaczarowany Ołówek". Akcja polega na zbiórce przyborów szkolnych dla dzieci z najbiedniejszych krajów świata.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie