Aktualności

Summer School 2016

Summer School 2016

Jak co roku studenci z Polski, Niemiec, Belgii, Hiszpanii i Holandii w ramach czternastej edycji Summer School in Health Promotion dyskutowali o promocji zdrowia w różnych etapach życia od dzieciństwa po starość.

Młodzi Organicznicy XXI wieku

Młodzi Organicznicy XXI wieku

Kapituła konkursowa pod przewodnictwem JM Rektora UAM prof. Bronisława Marciniaka wyłoniła spośród 66 zgłoszeń Młodych Organiczników XXI wieku. Z satysfakcją informujemy, że wśród nagrodzonych studentów są przedstawiciele Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, którzy zdominowali kategorię "Karol Marcinkowski - filantrop". Pierwsze miejsce zdobył Wojciech Sierocki, a trzecie Dominika Kasprzak.

Medykalia

Medykalia

4 czerwca na placu Wolności odbył się Targi Zdrowia organizowane przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego.

Najlepsza prezentacja podczas 2nd Central European Biomedical Congress

Najlepsza prezentacja podczas 2nd...

Uprzejmie informujemy, że mgr Marta Napierała (4 rok studiów doktoranckich w Laboratorium Badań Środowiskowych przy Katedrze i Zakładzie Toksykologii) zdobyła nagrodę za najlepszą prezentację ustną wyników badań na temat "The impact of prenatal tobacco exposure on the cerebral mass of neonate" na 2nd Central European Biomedical Congress, zorganizowanego w Krakowie w dniach 15-18 czerwca 2016 r.

Wielkopolska Onkologia

Wielkopolska Onkologia

Wielkopolska Onkologia to największy, wart 25 mln złotych, projekt z zakresu profilaktyki nowotworów w Polsce finansowany ze środków norweskich. Jego realizatorem jest Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu, a partnerem nasz Uniwersytet Medyczny.

Włóczka dla maluszka

Włóczka dla maluszka

Z wielką radością informujemy o rozpoczęciu na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu akcji „Włóczka dla maluszka”, będącej elementem inicjatywy charytatywnej „Ośmiorniczki dla wcześniaków”.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie