Aktualności

Noworoczne spotkanie członków Koła Seniora

Noworoczne spotkanie członków Koła...

Liczna reprezentacja członków Koła Seniora przy naszym Uniwersytecie wzięła udział w tradycyjnym, noworocznym spotkaniu, które odbyło się 15 stycznia w Hotelu Mercure.

Cztery Uczelnie w jednym kierunku

Cztery Uczelnie w jednym kierunku

Cztery poznańskie Uczelnie w dniu 11 stycznia podpisały porozumienie o współprowadzeniu kierunku neurobiologia. Pod dokumentem podpisy złożyli Rektorzy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Uniwersytetu Przyrodniczego, Akademii Wychowania Fizycznego wraz z JM Rektorem prof. dr. hab. Andrzejem Tykarskim. Nasza Uczelnia przystąpiła do współprowadzenia kierunku, który jest realizowany od 2015 roku, obejmując kształcenie interdyscyplinarne w ramach studiów II stopnia.

Ostatnie pożegnanie

Ostatnie pożegnanie

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 stycznia 2018 r. zmarła prof. dr hab. Maria Kobylańska, wieloletni kierownik Zakładu Stomatologii Zachowawczej i Paradontologii Instytutu Stomatologii Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, w latach 1980-1983 Prodziekan ds. Stomatologii na Wydziale Lekarskim AMP, honorowy członek Poznańskiego Oddziału PTS, odznaczona godnością Bene Meritus, Medalem Orła Białego oraz Medalem „Za zasługi dla stomatologii polskiej”.

Muzyczne zakończenie III edycji Studiów Podyplomowych „Estetyka Twarzy”

Muzyczne zakończenie III edycji...

Serdecznie zapraszamy 14 stycznia 2018 roku o godzinie 12:00 do Centrum Stomatologii (ul. Bukowskiej 70, sala B231) na występ artystyczny z udziałem Laury Steckiej, Viktora Priebe, Aleksandry Wojciechowskiej, Szymona Musioła z Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, który będzie częścią uroczystego zakończenia III edycji Studiów Podyplomowych „Estetyka Twarzy”.

Złota Pieczęć Miasta Poznania

Złota Pieczęć Miasta Poznania

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Złotą Pieczęć Miasta Poznania z rąk Prezydenta Miasta Poznania odebrał prof. dr hab. Michał Wojtalik z Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu.

Najlepszy Blog Dietetyczny 2017 roku

Najlepszy Blog Dietetyczny 2017 roku

Blog „Przez żołądek do zdrowia” (dietetyczny.blog.polityka.pl) prowadzony przez pracowników Zakładu Medycyny Środowiskowej (Wydział Nauk o Zdrowiu) wygrał konkurs na „Najlepszy Blog Dietetyczny 2017 roku” zorganizowany przez największy polski portal dietetyczny dietetycy.org.pl.

Zobacz więcej aktualności
+ Zgłoś wydarzenie