Komunikaty

31/01/2019

19. Światowy Dzień Walki z Rakiem

Hasłem przewodnim obchodów tegorocznego Światowego Dnia Walki z Rakiem jest APEL PUO i całego środowiska onkologów polskich o wspólne, intensywne działania na rzecz zapewnienia równego dostępu w naszym kraju do europejskich standardów kompleksowej opieki onkologicznej stosownie do nadal aktualnych postulatów zawartych w Paryskiej Karcie Walki z Rakiem z 2000 r.

30/01/2019

Nabór do drużyny siatkarskiej

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy wszystkich pracowników, których pasją jest piłka siatkowa, do wstąpienia do drużyny Uniwersytetu Medycznego, która powalczy w Mistrzostwach Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów 100-lecia Uniwersytetu Poznańskiego, a wygraną Puchar Jego Magnificencji Rektora UAM prof. dra hab. Andrzeja Lesickiego.

29/01/2019

Rekrutacja na wyjazd na konferencję AMSA w Waszyngtonie

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, w ramach realizacji projektu: Kurs "Techniki pozaustrojowego wspomagania funkcji życiowych z wykorzystaniem ECMO"

25/01/2019

Szkolenia dla nauczycieli akademickich z zakresu nauczania metodą symulacji

Zapraszamy na kolejną edycję szkolenia dla nauczycieli akademickich z zakresu nauczania metodą symulacji. Szkolenie trwa dwa dni, składa się z części warsztatowej i praktycznej (dzień I 8:30-15:00, dzień II 8:00-16:20).

Archiwum