Komunikaty

30/08/2022

Międzynarodowa konferencja dotycząca rozpoczęcia działalności Jednolitego Sądu Patentowego

Już wkrótce odbędzie się pierwsza w Polsce międzynarodowa konferencja naukowo-biznesowa dotycząca patentu europejskiego o jednolitym skutku oraz Jednolitego Sądu Patentowego!

29/08/2022

Bezpłatne badania profilaktyczne w ramach programu wczesnego wykrywania raka płuc

Szanowni Państwo, do 15 września trwa rekrutacja pacjentek i pacjentów na badania profilaktyczne w ramach „Programu wczesnego wykrywania raka płuc i poprawy świadomości na temat nowotworów płuc w makroregionie zachodnim”, realizowanego przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, dzięki finansowaniu ze środków Unii Europejskiej.

26/08/2022

Wykłady otwarte Prof. Simona Besta oraz Dr Krzysztofa Piersialy

Serdecznie zapraszamy na wykłady Prof. Simona Besta z Uniwersytetu Hopkinsa w USA oraz Dr Krzysztofa Piersialy z Karolinska Institutet, które odbędą się 5 września 2022 r. o godz. 12:00 w Sali im. Rydygiera Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego przy ul. Przybyszewskiego 49.

24/08/2022

„Parostatkiem w Piękny Rejs” - piknik w Oddziale Opiekuńczo-Leczniczym Psychiatrycznym w Owińskach

25.08.2022 r. o godz. 10.00 rozpocznie się piknik w Oddziale Opiekuńczo-Leczniczym Psychiatrycznym w Owińskach filii Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego i Rehabilitacji Medycznej w Poznaniu. Chcemy nim uwrażliwiać otoczenie na obecność w przestrzeni życia społecznego osób niesamodzielnych, niepełnosprawnych intelektualnie, z zaburzeniami psychicznymi, a także przezwyciężać obawy i strach przed kontaktem z nimi. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na nasz piknik o godz 10.00, ul. Cesterek 5 Owińska. Piknik będzie trwał od 10.00 do 15.00.

Archiwum