Wykłady otwarte Prof. Bożeny Michniak-Kohn

Baner

Światowej klasy ekspertka w dziedzinie leków podawanych miejscowo, przezskórnie oraz podpoliczkowo - Prof. Bożena Michniak-Kohn z Rutgers the State University of New Jersey - będzie gościem naszej Uczelni w dniach 15-17 listopada 2021.

Serdecznie zapraszamy na WYKŁADY OTWARTE, które wygłosi Prof. Bożena Michniak-Kohn:

1. Understanding the skin to preserve your health
    poniedziałek 15 listopada 2021, godz. 15:00 - wykład z tłumaczeniem na język polski
    Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP, ul. Przybyszewskiego 37a
  1. Microneedles: a new skin device for drug delivery
    wtorek 16 listopada 2021, godz. 18:00 - spotkanie Studenckiego Oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Inżynierii Farmaceutycznej (ISPE) przy UMP
    Sala im. Różyckiego (Sala Czarna), Coll. Anatomicum, ul. Święcickiego 6
  1. Designing formulations for the skin: facts and challenges
    środa 17 listopada 2021, godz. 12:00 - seminarium naukowe Wydziału Farmaceutycznego UMP
    Sala im. Różyckiego (Sala Czarna), Coll. Anatomicum, ul. Święcickiego 6

Osoby zainteresowane udziałem w wykładzie/wykładach prosimy o wcześniejsze potwierdzenie - kontakt mailowy: orbis@ump.edu.pl.

Wizyta zorganizowana przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Poznania i Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w ramach programu „Akademicki i Naukowy Poznań” oraz projektu ORBIS (No 778051), finansowanego w ramach programu Unii Europejskiej Horizon 2020-MSCA-RISE.

» Nota biograficzna Prof. Bożeny Michniak-Kohn