< Cofnij

(ZA)BIEGANIE 1.0

Plakat

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu "(ZA)BIEGANIE 1.0". Wirtualna inicjatywa, ale realna aktywność fizyczna dla zdrowia. Każdy uczestnik ma zadanie pokonania dystansu minimum 5 km w dowolny sposób (co kto lubi: bieg, marsz, nordic walking, jazda na rowerze, jazda na rolkach), o dowolnej porze dnia w dniu 13.05.2021 r. Bieg organizowany jest w ramach Dnia Sportu przez Oddział Poznań Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland pod patronatem JM Rektora Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Wydarzenie skierowane jest do pracowników oraz studentów Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz wszystkich zainteresowanych. Celem wydarzenia jest promocja aktywności fizycznej dla zdrowia także w okresie pandemii COVID-19. Zapraszamy całą społeczność akademicką do wspólnego świętowania Dnia Sportu!

Zarejestrujmy się do wzięcia udziału w wydarzeniu, pokonajmy dystans nie krótszy niż 5 km, przekażmy elektronicznie Organizatorom dane z aktywności (np. zapis z urządzenia /aplikacji mierzącej dystans) i wygenerujmy wynik godny naszej Uczelni.

» Formularz zapisów
» Link do wydarzenia na Facebooku
» Regulamin wydarzenia